top of page

Výroba silového předmětu

Termín:   21. - 23. srpna 2020 (Pá od 18 hod. - Ne)

Místo:      SOOVA, Do Lipan 532/25, 10300 Praha 10-Kolovraty

Lektor:    Aleš Fodor

Cena:       3 200 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 2 800 Kč)

V žití radostného a naplněného života nám často něco chybí nebo přebývá. V mém životě mi dávají hodně zabrat zlozvyky a naopak mi hodně pomáhá budování nových “dobrozvyků”. Těmi může být nejen třeba nový zvyk brzkého ranního vstávání, ale i zásadní životní změna nebo léčení zdravotního problému. Velkými pomocníky při odstraňování zlozvyků nebo tvorbě dobrozvyků jsou silové předměty. Nejznámějším silovým předmětem naší kultury jsou snubní prsteny. Pomáhají nám dodržovat manželské sliby a neustále nám je svou přítomností připomínají.

Na tomto semináři se zaměříme na změnu jednoho svého zásadního zvyku, ať už tvorbě nového nebo odstranění starého. K tomuto účelu si ze dřeva vyřežeme silový předmět, který nám bude v našem úsilí pomáhat. 

Budeme na změně pracovat na všech úrovních. Nejdříve se poradíme se svými duchovními spojenci a mentálně zformulujeme svůj záměr. Pak budeme pracovat rukama se dřevem, z něhož vyrobíme šperk, sošku, hůl nebo jiný předmět. Následně se opět vrátíme k duchovní práci a přivedeme duši silovému předmětu, který tak bude sloužit jako přemostění mezi duchovní a materiální realitou a pomůže nám tak s naplněním záměru.

Při výrobě vás jako řezbář povedu tak, aby si každý vyrobil silový předmět podle svých představ a možností. Nemusíte mít s prací se dřevem žádné zkušenosti. Veškeré řezbářské nástroje a materiál budou na semináři k dispozici. Pokud máte vlastní nástroje, se kterými jste zvyklí pracovat, přineste si je také.

Seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování a mají své silové zvíře či jiného spojence.

Organizační informace a přihlašování na www.samani.cz

UDL - aktuální termíny
bottom of page