top of page

Příměstský tábor: Objevování jarní přírody

Jurt Camp Vrábsko

16. - 20. 3. 2020

Pro děti od 6 do 15 let

každý den 8:00-17:00

Vážení rodiče, srdečně zveme Vaše děti na náš příměstský tábor, na kterém budeme společně objevovat probouzející se jarní přírodu a učit se s ní novým věcem.

 

V reakci na aktuální uzavření základních škol nabízíme pro děti alternativu, a to prožít s námi pět krásných dní v přírodě a zázemí jurt. 

 

Program připravujeme pestrý. Na děti čeká 

  • vyřezávání ze dřeva se zkušeným lektorem

  • objevovací procházky a spousta času v lese

  • tvůrčí dílna v útulné jurtě

  • příprava čaje z čerstvých kopřiv na ohni

  • celodenní výlet na hrad Zvíkov

  • venkovní běhací hry

  • společné muzicírování

  • hraní společenských her a další..

 

Maximální počet táborníků je 20. Program přizpůsobíme věku dětí. Na táboře budeme v průběhu týdne 4 dospělí/průvodci a jedno miminko. S námi všemi se seznámíte v pondělí ráno (více se o nás nyní můžete dozvědět v medailoncích na konci textu).

 

Pro děti budou každý den připraveny dvě zdravé svačinky a vegetariánský oběd, které jsou v ceně tábora. 

 

V Jurt Campu je standardní sociální zařízení a zázemí v teple a pohodlí jurt.

 

Cena tábora je 2400 Kč*

* Nabízíme limitovaný počet míst za zvýhodněnou cenu pro rodiny v tíživé finanční situaci. Pro více informací nás kontaktujte na níže uvedeném emailu.

Tábor začíná již za pár dní, proto prosím posílejte přihlášky co nejdříve. 

Po přihlášení (ne okamžitě, vše připravujeme za běhu) obdržíte email, ve kterém naleznete informace o tom, co má mít dítě s sebou, atd. 

V pondělí ráno, než si převezmeme Vaše dítko, Vás požádáme o předání platby a podepsání bezinfekčnosti.

 

Vzhledem k současné situaci kolem koronaviru, budeme dbát na zvýšenou hygienu. Jurt Camp se nachází v malé vesničce, kde je riziko nákazy minimální. Všichni táboroví průvodci se těší výbornému zdraví.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte. Rádi Vám na vše odpovíme. 

Průvodci

20200311_172138 (1).jpg

Zprava:

 

Aleš Fodor

Živím se především řezbařinou a workshopy s ní spojenými. S dětmi rád pracuji odjakživa a tak se teď těším na další čas s nimi strávený. Rád jim předávám své dovednosti a zkušenosti. Také si s nimi rád povídám a učím se z jejich často velmi svérázného pohledu na svět. 

 

Michaela Čopfová

Těším se, že si na táboře s dětmi užijeme zábavu i poznání v přírodě. Také společné tvoření a malování, případně výrobu vlastních sešitů. 

S dětmi si ráda povídám a beru je jako sobě rovné. Všímám si, že když jim naslouchám a dám prostor se autenticky vyjádřit, můžeme se učit navzájem a být společně v respektu jeden k druhému.

Pracovně se věnuji především vegetariánskému vaření na společenských akcích. 

S dětmi jsem ráda při jakékoliv příležitosti. Jako průvodkyně mám zkušenost z dětského tábora a příměstského tábora v lesní školce.

Irena Štítkovcová

Je mi 31 let, povoláním jsem masérka a průvodkyně pro práci s tělem. Nyní jsem na mateřské dovolené a užívám si objevování světa z dětské perspektivy. Je to pro mě výzva i zábava zároveň. 

Mám zkušenost s dětmi jako skautská vedoucí, později jsem jako vysokoškolačka hlídala děti brigádně. Chvíli jsem pracovala v lesní školce.

Baví mě vidět v každém dítěti jeho přirozený potenciál a nechat ho být samo sebou. Zároveň je vnímám jako rovnocenné bytosti a parťáky. S každým, s kým se potkáme na cestě životem, se můžeme vzájemně inspirovat.

 

Adam Antoš

tábor vrábsko
bottom of page